Szkoła Podstawowa nr 8 im. kpt. ż.w. Konstantego Maciejewicza

Szkoła Podstawowa nr 8 im. kpt. ż.w. Konstantego Maciejewicza

78-100 Kołobrzeg

ul. Bogusława X 22

tel. 94 352 46 24

E-mail: sekretariat@sp8kg.pl

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 51525
    • Do końca roku: 190 dni
    • Do wakacji: -2 dni
  • Kalendarium

    Niedziela, 2018-06-24

    Imieniny: Danuty, Jana

Zajęcia dodatkowe

Rok szkolny 2017-2018

Zajęcia pozalekcyjne II semestr

Nazwisko i imię nauczyciela

zajęcia dodatkowe

Barszczak Mariola

 

Bińkowska Magdalena

 

Bronikowska Irena

1)     Zajęcia wspomagające naukę j.angielskiego kl. IV         czwartek 13:40 - 14:25   s.106

2)     Zajęcia wspomagające naukę j.angielskigo   kl. V i VII   czwartek 14:35 – 15:20  s.106

 

Domaradzka Małgorzata

1)    Zajęcia wspomagające naukę historii kl. V-VII    poniedziałek 14:35 – 15:20  s.204

2)    Zajęcia wspomagające dla uczniów uzdolnionych        środa 13:40 – 14:25   s.204

 

Duńczak Karolina

1)     Koło historyczne kl. IV           poniedziałek 14:35 – 15:20    s.05

2)     Koło plastyczno-techniczne kl.III   - piątek 11:45 – 12:30  s.05

 

Feret Karolina

1)    Koło j.niemieckiego                                            czwartek 13:40 – 14:25    s.110

2)    Zajęcia wspomagające naukę j.niemieckiego   środa 13:40 – 14:25  s.110

 

Frańczuk Magdalena

1)     Szkolne koło scrabble               wtorek 8:00 – 8:45 oraz 13:40 – 14:25   s.202

2)     Klub miłośników matematyki     piątek 12;45 – 13:30    s.202

 

s. Olga

Koło liturgiczne     poniedziałek  8:00 – 8:45  s.206
                                       wtorek  8:00 – 8:45  s.111

 

Gąsior Arleta

1)     Ósemkowy teatr profilaktyczny                                                  wtorek 15:25 – 16:10  s.105

2)     Zajęcia wspomagające naukę j.polskiego kl.VI-VII    poniedziałek 14:35 – 15:20  s.105

Głogowska-Grzywnowicz Mariola

 

Gromek Barbara

Koło matematyczne kl. IV    środa 13:40 – 14:25  s.103

Łastowska Małgorzata

1)    Zajęcia wspomagające naukę fizyki kl.VII     środa 14:35 – 15:20  s.202

Samborski Piotr

1)     Szkolne koło Caritas                       środa 14:35 – 15:20     s.111

                                                              czwartek 14:35 – 15:20     s.111

Kordas Grażyna

1) Zajęcia recytatorsko-muzyczno-taneczne     poniedziałek  11:45 – 12:30  s.04

  2) Zabawy ortografią                                               czwartek 13:40 – 14:25     s. 04

Kowalczyk Izabela

1)     Koło geograficzne „Z prądem Wisły”               czwartek 13:40 – 14:25   s.206

2)     Zajęcia wspomagające z geografii kl.VII     czwartek 14:35 – 15:20  s.206

 

Frencel Ewelina

Zajęcia plastyczne          wtorek 8:00 -  8:45   s. …
                            poniedziałek 13:40 – 14:25  s. …

Maciejewska Kamila

Teatrzyk lalkowo-kukiełkowy                  wtorek  8:00 – 8:45  s. 05

 

 

Majewska Agata

1)     Szkolne koło scrabble               wtorek 8:00 – 8:45 oraz 13:40 – 14:25   s.202

2)     Koło recytatorskie                     wtorek 15:20 – 16:10   s.203

 

Małolepsza Paulina

Zajęcia wspomagające naukę   środa  11:45 – 12:30

                                              czwartek  10:45 – 11:30

 

Markiewicz Honorata

 

 

 

Mata Dariusz

 

Zajęcia sportowe     środa 14:30 – 16:30

 

Mazurek Żaneta

 

 

Mołodecka Joanna

1)    Zajęcia wspomagające naukę             piątek 12:45 – 13:30   s.101

2)    Zajęcia plastyczne                               czwartek 11:45 – 12:30   s.101

 

Paczos Izabela

1)     Koło muzyczne      środa 14:35 – 15:20   s.201

 

Pilichowska Zuzanna

 

SKS  -    poniedziałek  14:35 – 16:10  sala gimnast.

Pokorniecka Kornelia

1)    ABC kaligrafii     środa  14:35 – 15:20  s.208

                                piątek  13:40 – 14:25  s.208

Rebelski Stefan

Zajęcia sportowe – siatkówka kl. IV-VII   czwartek 14:40 – 16:10

Ryckiewicz Anna

 

Ryttel Marcin

1)     Zajęcia wspomagające naukę j.angielskiego kl. IV    poniedziałek 13:40-14:25  s.106

Serafin Elżbieta

1)    Zajęcia wspomagające naukę j.niemieckiego     wtorek 14:35 – 15:20  s.110

2)    Zajęcia wspomagające naukę j.angielskiego      wtorek 15:20 – 16:05  s.110

Skorupa Urszula

1)     Zajęcia wspomagające naukę przyrody i biologii kl.V-VII   środa  13:40 – 14:25  s.205

2)     Zajęcia wspomagające dla uczniów uzdolnionych               środa 14:35 – 15:20  s.205

Spychalska Dorota

1)     Koło biblijne kl. IV-VII   czwartek 13:40 - 14:25   s.111

2)     Szkolne koło Caritas    czwartek 14:35 – 15:20  s.111

Szczurowski Rafał

1)     Zajęcia wspomagające z matematyki   poniedziałek  13:40 – 14:25    s.210

                                                                     środa  13:40 – 14:25    s.210

Szybowska Ewa

 

Szuniewicz Marzena

1)     Zajęcia plastyczne          czwartek    8:00 - 8:45   s.111

Świątkowska Ilona

1)     Ósemkowy teatr profilaktyczny      wtorek  15:25 – 16:10    s.105

Usnarska Elżbieta

1) kółko matematyczne kl. I – III wtorek 12.45 – 13.30

2) wspieranie wykonywania zadań domowych ucz. kl. I – III czwartek 12.45 – 13.45

Zapotoczny Katarzyna

1) Zajęcia wspomagające naukę czytania  klasa II a     czwartek 12.45 – 13.30

2) Zajęcia wspomagające z matematyki klasa II a              piątek 12.45 – 13.30

Zięba Joanna

1) Koło języka angielskiego dla kl.IV - V                       wtorek 13.40 - 14.25       sala 110b

2) zajęcia wspomagające j.angielskiego dla kl. III    środa 13:40 – 14:25      sala 106